Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 13 i 17 listopada 2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieruszowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt (13.11.2017) i Chłopców (17.11.2017) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach wystartowały tym razem tylko 3 drużyny dziewcząt i 3 drużyny chłopców.
Dziewczęta:
1.Gimnazjum Lututów
2.Szkoła Podstawowa w Walichnowach
3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieruszowie
W końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieruszowie pokonując drużynę z Szkoły Podstawowej w Walichnowach wynikiem 3:2 i Gimnazjum z Lututowa wynikiem 4:0 .Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Walichnowach a trzecie drużyna Gimnazjum z Lututowa.

3.Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieruszowie

W końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieruszowie pokonując drużynę z Szkoły Podstawowej w Czastarach wynikiem 8:2 i Gimnazjum z Lututowa wynikiem 9:8.Drugie miejsce wywalczyła drużyna Gimnazjum z Lututowa a trzecie drużyna z Szkoły Podstawowej w Czastarach

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieruszowie
II miejsce Gimnazjum Lututów
III miejsce Szkoła Podstawowa w Czastarach

Drużyna chłopcy z Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieruszowie, awansowała do zawodów powiatowych, wygrywając wcześniej eliminacje gminne ze Szkołą Podstawowa nr 2 w Wieruszowie.

Pierwsza drużyna w kategorii dziewcząt – Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieruszowie i pierwsza drużyna w kategorii chłopców – Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieruszowie będą reprezentowały nasz powiat w zawodach rejonowych (Półfinale Wojewódzkim)

Współorganizatorem zawodów był Powiat Wieruszowski.

PSZS w Wieruszowie
Jarosław Urbaniak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.