Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Żdżarach

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego 31 stycznia 2020r. dzieci z Publicznego Przedszkola w Żdżarach gościły swoje Babcie oraz Dziadków.

 

Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.
Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich dziadków przepięknymi upominkami. Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki przedszkolnej. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki mogły wyrazić Babciom i Dziadkom swoją wdzięczność, powiedzieć jak bardzo ich kochają oraz podziękować im za trud włożony w ich wychowanie. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy oraz pracowników przedszkola słodki poczęstunek.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Mamy nadzieję, że pobyt w naszej placówce na długo pozostanie w pamięci, zarówno dzieci jak i gości.
Rada Rodziców wraz z dziećmi dziękują Babciom i Dziadkom za przybycie.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków – tak, jak dzisiaj.

Alicja Kaczmarzyk
Karolina Patyk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Żdżary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments