Sprawą zainteresowała się telewizja

Pomimo okresu wolnego od nauki, w Zespole Szkół im. Armii gen. Andersa panuje gorąca atmosfera. Spór toczy się między jedną z nauczycielek a dyrektor szkoły i wójtem gminy.

 

Iwona Chadryś, tak nazywa się nauczycielka, która jest niezadowolona z przydziału godzin. Zarzuty kieruje zarówno do dyrektor – mgr Krystyny Pastucha, ale również do wójta gminy Łubnice – Michała Pazka. Odbierając mi godziny matematyki i wychowawstwo w klasie 6, zostały one przekazane żonie pana wójta. W ten sposób żona pana wójta ma 1,5 etatu, więc duże profity finansowe. Dlaczego Pan wójt to zrobił? Wykorzystał swoje stanowisko. Zrobił to po prostu dla pieniędzy. – powiedziała Iwona Chadryś.

W środowy poranek odwiedziliśmy także Urząd Gminy w Łubnicach. Wójt Michał Pazek był w tym dniu nieobecny. Kilka słów komentarza udzieliła sekretarz Ewa Borkowska – Staramy się na bieżąco kontrolować sytuację od samego momentu, kiedy dostaliśmy informację od pani Iwony Chadryś, że jest niezadowolona z przydziału godzin. Próbowaliśmy ten konflikt rozwiązać przeprowadzając rozmowę z panią Chadryś tutaj na miejscu, nie doszło do porozumienia i stąd takie nieporozumienia, które są niekorzystne dla dzieciaków – podsumowała sekretarz gminy.

O komentarz w sprawie poprosimy również dyrektor mgr Krystynę Pastucha.

Zapraszamy do wysłuchania pełnych wypowiedzi w materiale wideo.

O sprawie będziemy informować na bieżąco.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łubnice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments