[Dzietrzkowice] 100 lat Pani Cecylii

Nie często zdarza się, aby tradycyjne życzenia „sto lat”, z racji chwili, modyfikowano w sekwencji życzeń na lat „dwieście”. Tak właśnie było 15 lutego br. w Dzietrzkowicach gdzie Pani Cecylia Wieczorek obchodziła Jubileusz swoich setnych urodzin.

 

Tego dnia nie brakowało życzeń w imieniu władz samorządowych.

W tym uroczystym dniu Wójt Gminy Łubnice Michał Pazek wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Darią Druszcz odwiedzili jubilatkę składając życzenia kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu , wielu radosnych chwil pełnych życzliwości i miłości osób najbliższych.

Jubilatka została obdarowana również bukietem kwiatów, listem gratulacyjnym oraz prezentem.

Podczas spotkania jubilatce towarzyszyła najbliższa rodzina, która opiekuje się nią na co dzień. Pomimo swojego sędziwego wieku pani Cecylia cieszy się dobrym zdrowiem. Jest wyjątkowo pogodna, otwarta i radosna.

Uroczystość ta jest niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Dane było Pani przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem.

uglubnice.com.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Dzietrzkowice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments