Podziękowanie Starosty Wieruszowskiego Andrzeja Szymanka

Po blisko 42. latach pracy, w tym niespełna 23. latach pracy samorządowej i ponad 19. latach na stanowisku Starosty Wieruszowskiego, postanowiłem z dniem 27 stycznia 2022r. zakończyć aktywność zawodową i przejść na emeryturę.

 

Należę do grona nielicznych w Polsce osób związanych pracą z samorządem powiatowym od zarania jego powołania w 1998r.

Tak wysokie zaufanie społeczne, jakim byłem obdarzony przez okres wszystkich kadencji, napawa mnie ogromną dumą, a aktywność samorządowa przyniosła mi wiele satysfakcji osobistej.

Mam świadomość, że sam znaczyłbym niewiele. To znakomite osoby, którymi byłem otoczony, ich codzienne wsparcie, umożliwiły mi właściwe wykonywanie zadań i złożyły się na aktualny poziom rozwoju wspólnoty samorządowej i efektywne funkcjonowanie samorządu.

W szczególny sposób dziękuję Radnym i Członkom Zarządu Powiatu Wieruszowskiego wszystkich kadencji, byłym i obecnym pracownikom Starostwa, jednostek organizacyjnych i instytucji powiatowych.

Dziękuję samorządom współpracującym wszystkich szczebli, a także przedsiębiorcom i działaczom organizacji pozarządowych, duchownym, mediom lokalnym oraz wszystkim mieszkańcom powiatu wieruszowskiego wspierającym mnie osobiście, jak również działania samorządu powiatowego.

Dziękując, zachowuję Państwa w serdecznej pamięci.

Z poważaniem Andrzej Szymanek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments