Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2023 r.

W dniu 30 marca 2023 r. Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sokolnikach na podstawie regulaminu OTWP przeprowadził Turniej Wiedzy Pożarniczej – eliminacje gminne.

 

Eliminacje przeprowadzono w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Turystyki w Sokolnikach, w kategorii szkół podstawowych kl. I-IV i kl. V-VIII.
Turniejowi Przewodniczył Komendant Gminny dh Andrzej Białek, w Komisji zasiedli: dh Mariusz Figiel – Sekretarz, dh Tomasz Rosiński – członek , dh Łukasz Jakubowski – członek, dh Zbigniew Kozera – członek, dh Paweł Gnych – członek, dh Stanisław Lasota – członek.
W konkursie udział brało 39 uczniów. Po dokonaniu oceny prac pisemnych do finału i dalszych eliminacji na szczeblu powiatowym, który zostanie przeprowadzony w Wieruszowie w dniu 15 kwietnia 2023 r. zakwalifikowano:

I grupa wiekowa kl. I – IV (szkoła podstawowa)
1. Karolina Pieprzyk – Walichnowy ( 41 pkt.)
2. Hania Szkudlarek – Walichnowy ( 39 pkt.)
3. Kacper Galiński – Pichlice ( 36 pkt.)
4. Gracjan Kozera – Sokolniki ( 35 pkt.)
II grupa wiekowa kl. V – VIII (szkoła podstawowa)
1. Malwina Białek – Walichnowy (55 pkt.)
2. Natalia Kowalczyk – Walichnowy ( 47pkt.)
3. Szymon Szymczak – Pichlice ( 47 pkt.)
4. Anna Konieczna – Walichnowy (42 pkt.)

Wszystkim uczestnikom turnieju Z-ca Wójta Bartosz Górka wręczył pamiątkowe medale za udział w turnieju, natomiast zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych, którzy zakwalifikowali się na eliminacje powiatowe otrzymali dyplomy i puchary o tematyce strażackiej. Komendant Gminy dh Andrzej Białek podziękował uczniom za udział i wiedzę, a strażakom za przygotowani i przeprowadzenie Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu szkolnym i gminnym.
Z-ca Wójta podziękował uczniom za udział w Turnieju pogratulował osiągniętych wyników. Podziękowania otrzymali również nauczyciele którzy przygotowywali uczniów do Turnieju.

Więcej zdjęć na sokolniki.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments