Umowa na budowę kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Radostów Pierwszy i Drugi podpisana

23 marca 2023 r. Wójt Gminy Czastary – Dariusz Rejman przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy – Anny Olejniczak podpisał umowę na budowę kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Radostów Pierwszy i Drugi – zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej z przyłączami w msc. Radostów Pierwszy oraz tranzytu ścieków z msc. Radostów Drugi.

Wykonawcą zadania jest Konsorcjum wykonawców – Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii „EKO-INŻYNIERIA” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim oraz Partner Konsorcjum: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „INKADRO” z siedzibą w Rąbczynie.

Zakres przedmiotu umowy obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń, w tym prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych (co do którego nie zgłoszono sprzeciwu) oraz wykonanie prac budowlanych dla zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Radostów Pierwszy i Drugi–Gmina Czastary” w formule „zaprojektuj wybuduj”.

Inwestycja kosztować będzie 3.563.740,50 brutto, z czego 95% !!! zostało pozyskane z Polskiego Ładu, a tylko 5 % tj. 178.187,03 zł będzie dokładane z budżetu gminy Czastary.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments