Warcabiści na Grand Prix w Janikowie

W dniu 17 marca 2024 roku w Janikowie odbyła się kolejna edycja Grand Prix Polski w warcabach 100 polowych.

Turniej rozgrywano w  formie  rapid na dystansie 7 rund z czasem 15 minut plus 5 sekund. Ogółem wzięło udział  120 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów w tym wielu Mistrzów Polski i reprezentantów kraju.

Z LKS ,,Czarna Damka ,, Lututów   uczestniczyło  7 warcabistów. Najlepiej spisał się Edward Perdek,  który w ekstralidze uplasował się na 7 pozycji z 9 pkt ( 4 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki) ,Zygmunt Ślęzak był 18 , a Władysław Kasendra 21 .

W grupie do 10 lat Aleksander Michaś zajął 11 pozycję. W kategorii młodzików do 13 lat Bartłomiej Golonka 9 miejsce, a  Jakub Michaś 10.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd Klubu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.