Radni Rady Miejskiej Gminy Rychtal kadencji 2024-2029 odebrali zaświadczenia!

W dniu 17 kwietnia 2024 roku w Sali posiedzeń Urzędu Miejskiego Gminy Rychtal odbyło się wręczenie zaświadczeń nowo wybranym radnym, którzy będą pełnić funkcje w kadencji 2024-2028.

Wybór swoich przedstawicieli to istotny krok w życiu społeczności lokalnej, ponieważ to właśnie radni są głosem mieszkańców w samorządzie.
Wśród nowo wybranych radnych znaleźli się:
Marcin Bożek, Mateusz Włodarczyk, Piotr Białowąs, Iwona Marczak, Ryszard Skiba, Marian Mrugała, Ryszard Broda, Aleksandra Olejnik, Urszula Opacka-Wypchło, Andrzej Ostrysz, Wojciech Stryczek, Ewelina Usarek, Łukasz Kubiak, Małgorzata Wrotnowska oraz Patrycja Kaczmarek.
Każdy z nich został wybrany przez mieszkańców gminy, co świadczy o zaufaniu społeczności do ich osoby oraz ich planów i propozycji na przyszłość. Nowi radni będą mieli za zadanie reprezentować interesy swoich wyborców, podejmować decyzje dotyczące rozwoju gminy oraz dbać o dobro wspólne.
Mamy nadzieję, że radni podejmą wyzwania z determinacją i zaangażowaniem, zawsze mając na uwadze dobro wszystkich mieszkańców gminy. Niech ich praca przyniesie owocne rezultaty i przyczyni się do dalszego rozwoju społeczności lokalnej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments