KOLIZJA DROGOWA NA S8 W NOWYM OCHĘDZYNIE

Wieruszowscy policjanci wyjaśnili okoliczności kolizji drogowej, do której doszło na drodze S8 w Nowym Ochędzynie w gminie Sokolniki.

 

Przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków ruchu. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.
Do kolizji drogowej samochodu osobowego doszło 24 lutego 2020 roku, tuż przed godziną 6:00 na 118 km drogi ekspresowej S 8 w Nowym Ochędzynie w kierunku Warszawy. Na miejscu tego zdarzenia, policjanci wieruszowskiej „drogówki” ustalili, że kierujący renault scenic, 57 – letni mieszkaniec powiatu słubickiego, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. W wyniku zdarzenia 57 – latek nie odniósł obrażeń ciała. Uszkodzony został pojazd uczestniczący w tej kolizji i bariera energochłonna. Kierowca scenica w chwili tego zdarzenia był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym.

Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do panujących warunków na drodze, jest to jedną z najczęstszych przyczyn z powodu których dochodzi do zdarzeń drogowych.

asp. sztab. Damian Pawlak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ochędzyn, Sokolniki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments