V Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej

W Środzie Śląskiej odbył się międzynarodowy turniej w warcaby 100-polowe o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach oprócz Pucharów i medali koronowani byli Złotą Koroną Średzką.

LKS Czarna Damka Lututów wystawił 12 zawodników w tym kilku młodych zawodników będących pierwszy raz na tak poważnym turnieju. Najlepiej zaprezentował się i jako jedyny zdobył Koronę Średzką Marcin Golonka w kategorii debiutantów.

Drugie miejsca i srebrne medale zdobyli Edward Perdek wśród niepełnosprawnych oraz Jakub Golonka w kategorii do 8 lat. V kategorię warcabową wywalczyli Robert Papierkowski oraz Marcin Golonka. Pozostali zawodnicy wypadli na miarę swoich oczekiwań.

Z warcabowym pozdrowieniem
Zygmunt Ślęzak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.